O firmie


Stawiamy na zadowolenie klienta!

Działalność w branży fotowoltaiki rozpoczęliśmy w 2018 roku, a jako „FOTON PRO” działamy od 2020 roku. Nasza specjalność to instalacje fotowoltaiczne, głównie na terenie woj. śląskiego i opolskiego. Nasza firma realizując potrzeby Klienta przy sprzedaży i montażu instalacji fotowoltaicznych nie tylko oferuje najkorzystniejsze ceny na lokalnym rynku, ale też dobór marek oczekiwanych przez Klienta oraz właściwe doradztwo techniczne.

Idąc za rozwojem rynku odnawialnych źródeł energii od 2022 do oferty dołączyliśmy również pompy ciepła z montażem, a także magazyny energii, kompensację mocy biernej oraz pomiary elektryczne. Opieramy się na sprawdzonych dostawcach i producentach sprzętu, by w pełni zaspokoić potrzeby klienta.

Analizujemy potrzeby energetyczne Klienta oraz jego preferencje w zakresie doboru sprzętu i na podstawie zdiagnozowanych potrzeb i oczekiwań doradzamy optymalne rozwiązania.
W aspekcie doboru sprzętu – nie skupiamy się na wąskiej ofercie opartej na dużych zapasach magazynowych, lecz mając realny dostęp do szerokiej gamy marek i modeli urządzeń, dysponujemy dużą różnorodnością propozycji.

W zakresie procesu ofertowego – po nawiązaniu kontaktu preferujemy spotkanie w miejscu inwestycji, aby nasze analizy ofertowe pozwoliły uzyskać wysoką jakość oferowanego rozwiązania technicznego oraz korzystnej dla Klienta wyceny inwestycji.

Przybliżamy też możliwe do uzyskania ulgi finansowe i dotacje, aby wesprzeć Klientów w pozyskaniu wiedzy o możliwościach skorzystania z profitów finansowych wynikających z inwestowania w odnawialne źródła energii (OZE).

Nasze opinie w internecie:

Oferteo.pl 5/5
Google.com 5/5

Zadowolonych klientów

Zainstalowanych kWp

Zaangażowania w zlecenie

Klientów z polecenia

Przeczytaj o nas:

[trustindex no-registration=google]